Velký Dvůr

Rodinný dům 4+1, Velký Dvůr – Pohořelice – PRODÁNO

Zastavěná plocha270 m²
Plocha pozemku432 m²
Patra2
Sklepano
Parkovací místa2
REZERVACE

Chcete prodat vaši nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Kousek od Brna cca 20 km  dům, který můžete opravit dle svého gusta. Rohový dům, podsklepený, s parkovacím místem, zahradou a k tomu všemu i výbornou dostupností do Brna. To vše nabízí tento dům v lokalitě kousek od Pohořelic.

Chcete-li na samotu od Brna a užívat relax na zahrádce, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás.

Řekli o nás

Musím i za sestru konstatovat, že byla radost s Vámi spolupracovat. Odvedly jste s kolegyní Veronikou Viklickou vysoce profesionální výkon. Během těch asi 4 měsíců jsme byli vždy včas informováni o postupu prodeje. Jako bývalý obchodník dokáži ocenit velmi milé, optimistické a zároveň odborné vystupování Chceme Vám aspoň tímto způsobem poděkovat a popřát mnoho zdraví a pracovních úspěchů. Vaše firma je jistě ráda, že má ve svých řadách tak schopné pracovníky.
Zdeněk Uhříček
kupující
Od samého začátku az po předání klíčů, jsme byli naprosto spokojeni. Jednak s přístupem realitní kanceláře a pak také s přístupem obou makléřek. Dum jsme hledali cca rok, a za tu dobu jsme navštívili nespočet staveb a setkali jsme se s nespočtem realitních makléřů, jejichž úroveň jednání nebyla ani zdaleka tak vysoko jako úroveň realitni kanceláře Properia. Jelikož jsme kupovali nemovitost poprvé v životě, tak jsme využili všech možnosti nechat si poradit a vyřídit věci, se kterými nemá běžný smrtelník zkušenost. V podstatě jsme se nastěhovali 3 mesice od první prohlídky domu. Tímto by jsme chtěli doporučit realitku Properia všem kdo hledají bydlení, a rádi si nechají poradit se vším papírováním okolo.Jeste jednou dekujeme.
Jiří Němec
prodávající