Brno

Rodinný dům 3+1, Brno – Žabovřesky, ul. Puškinova PRODÁNO

Chcete prodat vaši nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Žabovřesky jsou mým domovem a nyní může být tato lokalita novým domov právě i pro Vás. Máme zde v nabídce rodinný dům, který má své kouzlo, krásnou zahradu, garáž a je kousek od centra města i Wilsonova lesa.
Ideální bydlení pro rodinu, která si chce opravit dům dle svých představ. Řadový rodinný dům najdete na ulici Puškinova.
Dům je momentálně o dispozici 3+1 s verandou, je částečně podsklepen a v přední části domu udržovaná předzahrádka, pod kterou je vstup do garáže.
1/NP dlouhá vstupní chodba, ze které je jeden vstup na zahradu a druhý vstup do předsíně, ze které vstupujete do pokojů. Dětský pokoj a kuchyně jsou situovaný do zahrady. Obývací pokoj a ložnice je situována do ulice. Koupelna a toaleta mají samostatné vstupy.
2/NP půda cca 85 m2, kde lze udělat další dva pokoje + koupelnu.
Dům je v původním stavu a určen k celkové rekonstrukci. Veškeré ITS jsou do domu přivedeny. Velkou bonitou je zahrada se studnou 309 m2.
Dům je volný ihned.
Žabovřesky patří mezi lukrativní lokalitu a mají svoji atmosféru. Je zde veškerá občanská vybavenost a 15 minut chůze do centra města.
Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. V případě více zájemců bude prodáno nejvyšší nabídce.
Těšíme se na Vás na prohlídce.

Řekli o nás

Chtěl bych poděkovat za profesionální přístup a skvělé zařízeni prodeje našeho domu. V případě dalšího zájmu o služby realitního makléře se na Vás určitě znovu obrátím. Díky a hezký den Petr Kundela
kupující
Rádi bychom poděkovali paní Veronice Viklické, se kterou jsme spolupracovali při koupi rodinného domu. Její přístup byl vždy profesionální a paní Veronika byla velmi ochotná a vstřícná. Vše proběhlo na perfektní úrovni. Moc děkujeme a vřele doporučujeme spolupráci. S pozdravem Simona a Petr Banasinski
prodávající