Brno - Nový Lískovec

Prodej, slunného bytu 4+1, 84 m², Brno – Nový Lískovec

7.200 000,-

Zajímá Vás tato nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Představuji Vám nabídku prodeje bytu o dispozici 4+1 v atraktivní oblasti na ulici Koniklecova v Novém Lískovci v Brně.
Celková plocha bytu činí 84 m2, z toho zasklená lodžie 5 m2 a sklep 1,40 m2. Interiér bytu je prostorný a světlý s neprůchozími pokoji, což poskytuje dostatek soukromí. Při vstupu do bytu vstoupíte do prostorné chodby 7,45 m2 kde je využit veškerý prostor vestavěnou skříní se zrcadlem. Po pravé straně vstup do obývacího pokoje 20 m2 s klimatizací, který je průchozí do kuchyně 13 m2.
Dále z chodby vstup do koupelny, samostatného WC a opět v chodbě využit prostor na úložný prostor.
Ložnice 12 m2 s výhledem do zeleně. Vedle ložnice pracovna 8 m2 (dětský pokoj) a další pokoj vedle hlavního vstupu 8 m2. Bonitou bytu jsou právě tyto samostatné pokoje, kde je velký potenciál bydlení pro větší rodinu či investice k pronájmu. Byt je udržovaný, s klimatizací, zděným jádrem a příjemným výhledem.
Byt se nachází v blízkosti Koniklecové louky. Toto místo je jednou z největších lokalit, kde se vyskytuje chráněná rostlina koniklec. Tato lokalita nabízí unikátní spojení přírodního klidu s výbornou dostupností do centra města a veškeré občanské vybavenosti. Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají bydlení v harmonii s přírodou, ale zároveň chtějí mít vše potřebné na dosah.
V Novém Lískovci najdete veškerou občanskou vybavenost. Obchodní centru Campus Square, školy, školky, dětská hřiště, sportoviště, posilovny, lékaře a snadný nájezd na D1.
Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi poradíme.
Těšíme se na Vás na prohlídce.