Blansko

Prodej, samostatně stojícího rodinného domu, Blansko PRODÁNO

Chcete prodat vaši nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Hledáte bydlení v blízkosti přírody, ale stále na dosah metropole Brna či Blanska?

Představuji Vám dvougenerační rodinný dům se zahradou, garáží a dalších možnosti využití.

Pojďme si dům společně představit.

Dům má dva samostatné vstupy do bytových jednotek.

1/NP vstoupíte do chodby, ze které vedou vstupy do pokojů – obývací pokoj 12 m2, ložnice 13 m2 s výhledem na předzahrádku a okolí. Kuchyně 7 m2, technická místnost 4 m2 jsou směrovány do zahrady. WC a sprchový kout mají oddělené vstupy.

Dispozičně nyní využito jako 2+1. Vedle kuchyně je velký prostor 18 m2, který je momentálně využit jako sklep, ale po rekonstrukci lze využít jako další pokoj.

2/NP vstoupíte přes samostatné venkovní schodiště, které je přístupné ze zadní části domu.

Dispozičně využito jako 3+1 s další možností rekonstrukce půdního prostoru.

Při vstupu do domu vstoupíte do prostorné předsíně 5 m2, kde je po ruce spíž 3 m2, WC a chodbou 6 m2 vcházíte do pokojů. Kuchyně 8 m2, která je propojena s koupelnou 4 m2. Z kuchyně je krásný výhled do zahrady.

Dětský pokoj 7 m2 má samostatný vstup. Prosvětlený obývací pokoj 17 m2 je propojen vstupem do ložnice 7 m2. Když se Vám nechce na zahradu, můžete posedět na balkóně 3 m2 a kochat se zelení, kterou je dům obklopen.

Pro kutily k domu patří dílna a garáž. Vytápění domu plynovým kotlem. Dům je napojen na všechny IS a je vhodný pro rekonstrukci, takže si ho můžete přizpůsobit naprosto dle svých potřeb i představ. Vhodné využití i jako investice pro dvě samostatné bytové jednotky nebo bydlení spojené s kanceláří v přízemí domu a v patře rodinné zázemí.

Bonitou je zahrada 835 m2 osázená ovocnými stromy a okrasnými keři. Koupi domu je možno financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám samozřejmě a výhodně pomůžeme.

Zaujal vás dům a máte zájem o prohlídku?

Stačí jen zavolat a uvidíme se na prohlídce. Těším se na Vás.