Osová Bitýška

Prodej, samostatně stojícího rodinného domu, 4+kk, Osová Bítýška PRODÁNO

Chcete prodat vaši nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Nabízíme k prodeji dům na okraji obce Osová Bitýška. Jde o krásně zrekonstruovaný cihlový dům o dispozici 4+kk s možností rozšíření o další dva pokoje v půdním prostoru. Dům je celý podsklepen a prostorově nabízí různé možnosti využití.
V 1/NP – vstup do prostorné chodby, ze které je vstoupíte do obývacího pokoje, propojeného s kuchyní, koupelnou a toaletou. V obývací části můžete zatopit krbovými kamny, které vyhřejí celý dům. Z obývacího pokoje vystoupáte po dřevěném schodišti do 2/NP – zde se nachází prostorná ložnice, dětský pokoj a samostatné WC. Z dětského pokoje je možné rozšíření v půdním prostoru (momentálně bez rekonstrukce) prostor další dva pokoje.
Před domem je možnost využití zahrady nebo parkovacího stání. Na pozemku před domem studna s užitkovou vodou.
Dům má dvě nadzemní podlaží, jejich rozložení dobře znázorňují přiložené plánky. O ohřev vody se stará nový bojler značky Ariston. Topení je řešeno elektrokoltem nebo kamny na tuhá paliva. Celý dům je zateplen a okna jsou plastová.
Při návštěvě domu Vás zaujmou trámové stropy, které jsou z části původní. K domu patří zahradní domek s posezením, dílny, krytý prostor pro vaše auto a i na domácí zvířátka je zde také myšleno.
Dům je volný dle domluvy a s financováním Vám rádi pomůžeme. Bonitou prodeje je možnost převzetí stávající hypotéky s nízkým úrokem!
Zahrada, které se za domem nachází je určena dle územního plánu k bydlení / rodinné smíšené/.
Obec Osová Bitýška se nachází v okrese Ždár nad Sázavou. Od Brna 42 km, Velké Meziříčí 14 km. V obci je MŠ, ZŠ, Zdravotní středisko, lékárna, pošta, sportovní centrum, knihovna. Spojení možné IDS, vlakem či autobusem.
V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře.
Těšíme se na Vás.