Modřice

Prodej, samostatně stojícího rodinného domu, 3+kk, Brno – Modřice REZERVACE

12 990 000,-

Zajímá Vás tato nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Komfortní rodinný dům pro ty z vás, kteří upřednostňují pohodlné a příjemné bydlení spojené s požadavky moderního bydlení, nabízíme samostatně stojící rodinný dům v lokalitě Bobrava.
Pojďme si dům společně představit:
Dispozice domu je 3+ kk včetně zahrady, bazénu, venkovní terasy, garáže a parkovací stání na pozemku cca pro 2 auta. To vše, se nachází v klidné, okrajové části Brno – Modřice. Kolaudace domu proběhla v roce 2007.
Pozemek k domu je rovinatý a celý oplocen dřevěným plotem. Zahrada je udržovaná a krom bazénu ji můžete využít k příjemnému posezení na terase, která je přístupna přímo ze zadní části domu.
Technická část domu:
Při vstupu do domu prostorná chodba, toaleta s WC a vstup do garáže, technické místnosti. Z chodby vstupujeme do velké obývací části s krbovými kamny, které krásně vytopí celý dům. Kuchyně je prosvětlena s výhledem na zahradu a je propojena velkým obývacím pokojem. Po točitém betonovém schodišti vystoupáme do 1/ NP, které nabízí prostor pro pracovnu či odpočinkový kout. Na patře koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Výhodou jsou samostatné vstupy jak do ložnice s krásným výhledem do okolí, tak i do prostorného dětského pokoje.
Dům je zděný, střecha sedlová, s dřevěným krovem, krytina pálené tašky. Okna v domě jsou plastová dvojskla. Podlaha plovoucí lanimátové, dlažba.
Vytápění a ohřev teplé vody – ústřední teplovodní, kombinovaný plynový kotel. Elektroinstalace – 230/400 V.

Hledáte -li klidné a pohodlné bydlení, je tento dům ideální volbou. Dostupnost do centra Brna autem nebo MHD.
Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi poradíme.
Doporučujeme prohlídku, protože je na co se těšit.
V případě dotazu, volejte či pište. Těšíme se na Vás na prohlídce.