Předkláštěří

Prodej, Rodinný dům, 452 m2, Předklášteří u Tišnova PRODÁNO

Zahrada632 m²
Garážano
Sklepano
Dílnaano
Užitná plocha doma140
Stav domupo rekonstrukci

Chcete prodat vaši nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Ráda bych Vám představila dům v obci Předklášteří u Tišnova. Dům je samostatně stojící, kousek od přírody, cyklostezky, Porta Coeli a klášterského rybníka. Tento dům zaujme především klienta, který preferuje prostor, mnoho úložných prostor – dílny, kůlny, garáže a zahradu, ať už má jakýkoliv záměr pro takové využití. Pojďme si dům společně představit.

Jedná se o dvougenerační dům, který disponuje dvěma samostatnými byty. První bytová jednotka o dispozici 1+1, má samostatný vchod. V bytě je kuchyně, koupelna, pokoj a byt je částečně podsklepen. Při vstupu do bytu je schodiště, které lze dále prodloužit a udělat nástavbu bytu na půdě, která se nad bytem nachází.

Druhá bytová jednotka má dva samostatné vstupy a v případě zájmu zvětšení domu, lze obě jednotky propojit. Tato část domu je o dispozici 5+1, dvě koupelny, předsíň, prostor pro kancelář, spižírna, prostorná hala, WC ihned u vstupu do domu. Velkou bonitou je půda, kde lze vybudovat další útulné bydlení. Dům je dobře řešen samostatnými vstupy do pokojů. 1NP prostorná předsíň, za kterou je v zádveří pracovna s menší technickou místností s kotlem (plynovým), pračkou a dřezem. Prostornou halou, která je zdobena krbovými kamny, které vytopí celý dům stoupáte do pokojů. První pokoj 10 m2, druhý také 10m2, vedle koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC o celkové ploše 9 m2. Z haly je vstup do kuchyně, která je příjemně oddělena a nabízí jak výhled, tak i vstup na zahradu. Po točitém schodišti vystoupáme do 2NP. Zde jsou stejně jako v 1NP samostatné pokoje. Dětský pokoj 28 m2, ložnice 28 m2, dětský pokoj 16 m2, prostorná půda, koupelna s vanou a WC 6 m2.

Dům je po kompletní rekonstrukci, voda, elektřina, zateplení, podlahový system Iglů. U domu zahrada, nafukovací bazén, dílny a nově opravená místnost, kterou lze využít i jako kancelář. K domu náleží garáž a další část zahrady 387 m2, která je přes cestu ihned u domu. Posedět můžete příjemně pod pergolou, která navazuje na dům. Tento dům je ideální volba pro větší rodinu nebo bydlení mladá rodina s rodiči, kde bude mít každý své soukromí. Předklášteří je dostupné 5 minut autem od Tišnova. Je zde krásná MŠ, nově opravená ZŠ, potraviny, pošta, restaurace, cukrárna. Vše potřebné na dosah. Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte mně a domluvíme se na prohlídce. Těšíme se na Vás.