Bratčice

Prodej, rodinného domu se zahradou, 810 m2, Bratčice

6. 800 000,-

Zajímá Vás tato nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 4+1 v obci Bratčice, které se nachází pouhých 20 km od centra Brna. Jedná se o zděný přízemní a částečně podsklepený dům s krásnou zahradou.
Celková plocha pozemku činí 810 m2.

Dispozice: Vstup do domu je přes průjezd o velikosti 18 m2, ze kterého je vstup na verandu o velikosti 9,5 m2. Z verandy se přes chodbu vchází do menšího pokoje 6,5 m2 (vhodný pro pracovnu) dětského pokoje 15,5 m2, obývacího pokoje 15 m2, který je průchozí s kuchyní 16 m2.
Z kuchyně je přes chodbu vstup do nově opravené bezbariérové koupelny, se sprchovým koutem a WC. Za koupelnou se nahází poslední pokoj 17 m2. Veranda je průchozí na uzavřený dvůr, na kterém se nachází dílny, vstup do sklepa a zahardu.

Dům je v dobrém technickém stavu, vyžaduje jen případnou modernizaci. Všechny sítě (elektřina 230 a 400 V, voda, plyn a odpad) jsou připojeny, dům disponuje i vlastní studnou. Tím se nabízí, nízké náklady na bydlení.
Zahrada je rovinatá a parcela je dle územního plánu určena k stavbě menšího domu.

Obec Brtačice má dobrou občanskou vybavenost. Nachází se zde: Obecní úřad, mateřská školka, základní škola první stupeň, obchod se smíšeným zbožím, restaurace, pivovar, Bikepark a dětské hřiště u rybníka. Nově je zde přímo za domem obecní biotop plný zábavných atrakcí na něm i kolem něj. Přímo na biotopu si můžete vyzkoušet tzv. „vodní spinning“, Archimedův šroub a opodál vodní hřiště.

Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi poradíme. Dům je volný ihned. Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak se na Vás těšíme na prohlídce.