Rajhradice

Prodej, rodinného domu se zahradou, 242 m², Rajhradice

11. 500 000,-

Zajímá Vás tato nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Bydlení na dosah Brna. To Vám můžeme nabídnout v obci Rajhradice, vzdálené 12 km od Brna.
Dvoupatrový rodinný dům je možný k okamžitému bydlení. Celý dům je udržovaný a během let zde probíhaly opravy a rekonstrukce. Bonitou domu je zahrádka 131 m2, kde můžete posedět u krbu a rovnou sbírat úrodu ze zahrádky. Pojďme si dům představit:
V 1/NP dlouhá chodba 14 m2, ze které je vstup do obývacího pokoje s výhledem do ulice 18 m2. Samostatný vstup do prostorné kuchyně 16m2 je prosvětlen zimní verandou 18 m2 a vstupem do koupelny, včetně WC. V přízemí domu je nově udělaná elekřina a jsou zde další pokoje 14 m2, 10 m2, které lze využít jako oddělené bydlení od domu.
Do 2/NP vystoupáme po dřevěném schodišti a čeká nás vstup na prostornou terasu 12 m2 s výhledem na dvorek. Prostorný obývací pokoj 16 m2, ložnice 14 m2, propojena vstupem do dětského pokoje 9 m2.
V nádvoří sklep, stodola s úložným prostorem a vstup na zahradu.
Celý dům je v udržovaném stavu, vytápěný plynovým kotlem a připojen na vlastní studnu. Tím se nabízí nízké náklady na bydlení. Parkování přímo před domem.
Obec Rajhradice má nově opravenou Základní a Mateřskou školu, fotbalové hřiště, potraviny. Tesco, pošta a lékaři jsou v městě Rajhrad, vzdálené 2 km. Doprava IDS.
Pro sportovce cyklotrasa, kde se můžete napojit přímo na Brno nebo Vinařskou stezku směr Pálava.
Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi poradíme.
Těšíme se na prohlídce.