Brno

Prodej rodinného domu , 4+1, Brno – Líšeň, 6 490 000,-

6 490 000
stavbaCihlová
Pokoje4
PatrovýAno
TerasaAno
ParkováníAno

Zajímá Vás tato nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Klidné bydlení v malebné uličce v bezprostřední blízkosti krásné přírody a Mariánského údolí? Toto bydlení nabízí dům o dispozici 4+kk, který si pojďme společně představit.

Dům se nachází na ulici Podhorní, v brněnské Líšni. Městská část Líšeň nabízí veškerou občanskou vybavenost, skvělou dostupnost do centra města a hlavně klidné bydlení blízko přírody.

Cihlový dům byl postaven v roce 1995 a je velmi dobrém stavu. Při vstupu do domu prostorná chodba, která je průchozí do dvora. V chodbě prakticky využit úložný prostor. První dveře z chodby vedou do kuchyně, přes kterou po dřevěném schodišti vystoupáte do 2NP.

Zde jsou tři pokoje – ložnice příjemně prosvětlená slunečním světlem. Podkrovní dětský pokoj, což je sen každého dítěte a třetí pokoj, lze využít jako pracovnu nebo prostornou šatnu. Na patře je vstup na terasu.

Vrátíme se zpět do 1NP. Vedle kuchyně koupelna včetně toalety a plynového kotle. Poslední pokoje je využit jako pracovna. Všechny pokoje mají samostatné vstupy. Bonitou domu je prostorná terasa, kde můžete využít posezení s přáteli, grilování i pěstování bylinek.

Pokud Vás zaujala nabídka tohoto krásného bydlení, neváhejte nás kontaktovat. Dům se dá financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme. Budeme se na Vás těšit na prohlídce.