Biskupice - Pulkov

Prodej, rodinného domu 4+1 s krásnou zahradou, Biskupice-Pulkov

3.690 000,-

Zajímá Vás tato nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Nabízíme k prodeji samostatně stojící RD 4+1 v obci Biskupice – Pulkov Celková plocha pozemku činí celkem 999 m2.
Výhodou může pro spoustu zájemců být ta skutečnost, že je dům samostatně stojící s krásně udržovanou zahradou.
V přízemí je jeden pokoje, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem a WC, zádveří, vstupní předsíň ze které je vstup do sklepa kde se nachází technická místnost, sklep. dílna.
2. NP je dispozičně řešeno třemi samostatnými pokoji, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Z pokojů si vychutnáte nejen výhled do zahrady, ale i absolutní klid, ticho a soukromí.
Dům byl dostavěn a zkolaudován v roce 1980. Během let byla udělána nová střecha, kanalizace, napojení na elektrokotel a menší úpravy. Napojeno na inženýrské sítě – obecní vodovod, kanalizace, elektřina, plyn.
Příjemné a klidné místo nabité energií pro rodinné bydlení a milovníky zahrad. Biskupice – Pulkov leží jihovýchodně od města Třebíč.
Dům je volný ihned a lze financovat hypotékou. K zajištění financování koupě tohoto domu jsme připraveni rychle a výhodně prodat i Vaši nemovitost.
Podíl jednoho z vlastníků je v insolvenčním řízení a prodej jeho podílu bude probíhat za součinnosti s příslušným insolvenčním správcem. Bližší detaily Vám ráda vysvětlím na osobní prohlídce.
Pro domluvení prohlídky kontaktujte uvedeného makléře.