Ořechov

Prodej, rodinného domu, 213 m², Ořechov 6.000 000,- PRODÁNO

StavbaCihlová
StavPřed rekonstrukcí
ZahradaAno
PatrovýAno
Dispozice3+1

Chcete prodat vaši nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Přáli byste si bydlet v rodinném domě? Nechcete se přitom příliš vzdálit od Brna? Čtěte dále, máme pro Vás nabídku domu s velkou zahradou v Ořechově.
Dispozici domu o velikosti 3+kk tvoří: veranda (zimní zahrada), kuchyně s obývacím pokojem, ložnice, pokoj, koupelna s WC. K domu patří sklep a další přístavek. Dům je hned obyvatelný. V rámci přípravy na případné rozšíření domu o podkroví byla zbudovaná nová základová deska.
Vedle sklepu vedou schody na velkou, svažitou a moc pěknou zahradu, kde máte dostatek místa na zahradničení i relaxaci. Parkovat můžete pohodlně před domem.
V Ořechově naleznete MŠ, ZŠ, gymnázium, obchody, letní kino, uměleckou školu, polikliniku, lékárny, městský úřad, poštu, množství restaurací, několik sportovních areálů, zámecký park (s volně se pohybující vysokou zvěří). K využití volného času se v okolí nachází cyklostezky, jedna vede až do Vídně, cca 2 km vzdálený aquapark, rozsáhlé lesoparky a mnoho jiného.

Řekli o nás

Na podzim loňského roku jsme se rozhodli pro koupi RD v Ořechově a začali spolupracovat s paní Viklickou z realitní kanceláře PROPERIA GROUP. Ráda bych jí touto cestou poděkovala za její profesionální a zároveň tak důležitý lidský přístup při koupi již dnes našeho rodinného domku. Realitní kancelář se Vám postará o vše včetně kupních smluv, zástavních smluv, v případě hypotéky, smluv o úschově finančních prostředků, předání nemovitosti až např. po samotný přepis energií. S paní Viklickou jsme byli v kontaktu a vždy ochotně a rychle zareagovala, když jsme si s něčím nevěděli rady a zároveň oceňuji její vždy milé a laskavé jednání. Celkově s realitní kanceláří PROPERIA GROUP spolupracuji již po čtvrté a musím říct, že vždy jsem byla s jejich službami a přístupem velmi spokojena a určitě do budoucna jejich služby ráda opět využiji.
Kateřina Šlapáková
kupující