Brno

Prodej, Komerční prostor, CP 26 m² , Brno – Maloměřice

2 626 000

Zajímá Vás tato nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Jsem potěšena, že Vám mohu představit náš další projekt – Vilakarlova, který navazuje na projekt a prodej bytů na ulici Vranovská – Vilavranovska.cz
Jedná se o třípodlažní bytový dům, nacházející se v Brně, v ulici Karlova, v městské části Brno – Maloměřice.

V domě se nyní připravují 3 bytové jednotky s dispozičním řešením 2+KK, 3KK, 2KK a studio určené ke komerčním účelům.
Nabízené studio CP 26m2 je v přízemí domu a má samostatný vstup. Studio je určeno ke komerčním účelům jako např. kancelář, kadeřnictví, masáže a jiné. Výhodou je, že se jedná o studio a tudíž je možné odepsat z daní pro firmu. Financování pouze hotovost.
Vytápění je podlahové a podlahy v bytech jsou vinylové.
Koupelny jsou ve standartu od firmy PTÁČEK a vstupní bezpečnostní dveře od firmy SEPOS.
Součástí bytu není kuchyňská linka, kterou si každý může vybrat dle svého vkusu. Finální omítky jsou sádrová stěrka s malbou do bíla, zásuvky a vypínače TANGO. Světla nejsou dodávkou.
Vstupní klíče od bytu jsou v počtu 5ks, dále klíče a čip od vstupní brány.
Výhodou stavby je, že se jedná o rodinný dům rozdělený na tři bytové jednotky a k tomu je možné dokoupit solární panely na dotaci zelená úsporám. Všechny kabeláže a příprava bude připravena. Bude instalováno tepelné čerpadlo.

Uspořádání i dispozice bytů je vhodná jak pro vlastní bydlení, tak i k investičním záměrům. Dům je nyní ve výstavbě, ve fázi hotové hrubé stavby a předpokládaný termín kolaudace s následným nastěhováním je plánován na léto 2023.. Naše projekty se vyznačují vysokými standardy použitých materiálů, zařizovacích předmětů i kvalitou provedených prací. Stavíme nemovitosti, které splňují vysoké nároky na kvalitní a moderní bydlení.

Vilakarlova se nachází v Brně Maloměřicích s ideální dostupností jak do centra města, tak nájezdem na právě budovaný brněnský okruh.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.