Borač

Prodej, dvougeneračního rodinného domu v Borači u Tišnova PRODÁNO

6.350 000,-

Zajímá Vás tato nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Nabízíme k prodeji prostorný dvougenerační rodinný dům s velkým pozemkem v obci Borač, vzdálené necelých 10 km od města Tišnov.
Dům je ideální pro ty, kteří touží po klidném a příjemném bydlení v prostředí přírody, ale zároveň chtějí mít město na dosah ruky. Dům se nachází na prostorném rovinatém pozemku s velkým dvorem, garáží, studnou a krásným výhledem na lesy.
Samotný dům je rozdělený na dvě bytové jednotky a je částečně podsklepen.
První bytová jednotka v přízemí je o dispozici 3+1 s třemi prostornými místnostmi, kuchyní s jídelnou, spižírnou, koupelnou a samostatným WC.
Druhá bytová jednotka o dispozici 2+1, má velkou kuchyni, dva samostatné pokoje, koupelnu a samostatné WC.
Každá bytová jednotka má samostatné vstupy. Vrchní patro prošlo modernizací.
Vytápění domu je kotlem na tuhá paliva nebo lze využít plynový kotel. Na zahradě je studna, která je napojena na koupelny a WC. Střecha dělána nově cca před 3 roky. Dům je připraven k okamžitému nastěhování.

Přestože se dům nachází na venkově, je zde velmi dobrá dostupnost do města. Veřejná doprava je zajištěna autobusovou zastávkou v blízkosti domu, která umožňuje pohodlné spojení s městem.

Pokud hledáte prostorný rodinný dům s velkým pozemkem na klidném a příjemném místě, které nabízí dostatek prostoru pro relaxaci i podnikání, tato nemovitost je tou správnou volbou pro Vás.
Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi poradíme.
Těšíme se na prohlídce.