Lípy

Prodej, dvougeneračního domu 7+2, Slatinice Lípy PRODÁNO

Chcete prodat vaši nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Lípy jsou části obce Slatinice a nachází se pod nejvyšším vrchem Hané, přírodním parkem Velký Kosíř. Samotná obec a její okolí je protkáno množstvím stezek pro cyklisty i turisty, barokním kostelem, lázněmi a okolní Drahanskou vrchovinou. Hledáte- li prostorný domov pro vaši rodinu s výbornou dostupností z Olomouce i Prostějova, je tento dům určitě správnou volbou. Pojďme si ho společně projít.
Řadový, patrový cihlový dům nabízí prostorově bohatou dispozici 7+2, která je rozdělena do dvou nadzemních podlaží.
1/NP: průjezd se vstupem do chodby. Po pravé straně dva pokoje, komora a průchozí pokoj do kuchyně. Na konci koupelna + WC , prádelna a kotelna.
2/NP: po dřevěném schodišti vystoupáme do patra s prostornou chodbou. Po pravé straně pokoj s kuchyňským koutem a z ložnice pokoj s výstupem na zahradu. Na patře jsou další tři samostatné pokoje + spižírna.
Za domem je pěkná zahrada, která je přístupná i ze zadní části. Parkování je možné před domem, v průjezdu nebo v garáži na dvoře. Zázemí domu dotváří stavba garáže s dílnou, prádelna, kotelna, skladovací prostory a skleník na zahradě. Možnost využít prostornou půdu k případné vestavbě nebo jako další úložný prostor.
Dům je s vlastní studnou ve dvoře, která nyní slouží jako zdroj vody. Vytápění domu je zajištěno ústředním plynovým vytápěním. Veřejná kanalizace přímo před domem.
Obec Slatinice disponuje veškerou občanskou vybaveností – škola, školka, pošta, obecní úřad, praktický lékař, obchody, sportovní vyžití. Dům je volný ihned a jeho koupi lze řešit hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi poradíme.
V případě více zájemců bude dům prodán nejvyšší nabídce.