Brno

Prodej, bytu po rekonstrukci 3+1, 72 m², Brno – Nový Lískovec PRODÁNO

Chcete prodat vaši nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

V zastoupení majitele nabízíme prodej prostorného bytu 3+1 se zaskleným balkonem na ulici Koniklecová, Nový Lískovec.
Byt je o dispozici 3+1, CP 72 m2, zasklený balkon 5 m2 a sklepní kóje 2 m2. Byt se nachází v panelovém domě ve 3. poschodí z celkových 12. Dům je po kompletní revitalizaci vč. zateplení, nové střechy, rozvodů vody a kanalizace v plastu, nového vchodu, schránek a výtahu.
Byt je prostorný s úložnými prostory a samostatnými vstupy do pokojů. Orientace obývacího pokoje 17 m2 se vstupem na balkon je na východ, taktéž je na východ pokoj 9,5 m2 a kuchyně 9,4 m2. Další pokoj 12 m2 má orientaci na sever. Byt má plastová okna a žaluzie, zděné jádro, bezpečnostní vstupní dveře. Součástí bytu je kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, vestavěná skříň.
Byt se nachází v blízkosti Koniklecové louky. Toto místo je jednou z největších lokalit, kde se vyskytuje chráněná rostlina koniklec. Tato lokalita nabízí unikátní spojení přírodního klidu s výbornou dostupností do centra města a veškeré občanské vybavenosti. Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají bydlení v harmonii s přírodou, ale zároveň chtějí mít vše potřebné na dosah.
V Novém Lískovci najdete veškerou občanskou vybavenost. Obchodní centru Campus Square, školy, školky, dětská hřiště, sportoviště, posilovny, lékaře a snadný nájezd na D1.

Výhodou jsou velmi nízké náklady na bydlení. Byt je volný ihned. Financování lze řešit hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi poradíme. Těšíme se na Vás na prohlídce.