Otnice

Prodej atraktivního rodinného domu, 4+1, Otnice

10.990 000,-

Zajímá Vás tato nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Těšíme se, že Vám můžeme představit tuto nevšední nemovitost a tou je atraktivní rodinný dům v obci Otnice.
Jedná se o řadový dům o dispozici 4+1, s garáží, parkovacím místem před domem, zahradou, terasou a vedlejší stavbou na pozemku o dispozici 1+1. Pojďme si tento skvostný dům podrobně představit.
Dům prošel precizní a důkladnou rekonstrukcí s důrazem na každý detail. Kompletně zatepleno, nová okna, kotel, klimatizace, nové rozvody – elektro, voda, odpady.
Moderní dispozice 4+1 nabízí ve dvou nadzemních podlažích dostatek prostoru pro klidný a pohodový život.
V 1.NP při vstupu do chodby oceníte po pravé straně toaletu s umyvadlem 3 m2. Dále vcházíme přes zádveří 5 m2 do prostorného obývací pokoje, který je propojen s jídelnou a kuchyní 41 m2. Z této části domu je vstup na terasu 12 m2, kde můžete příjemně posedět při západu slunce a zároveň vstoupit na zahradu 114 m2, která je průchozí k vedlejší stavbě na pozemku. Jedná se zateplený domek a dispozici 1+1, s kuchyní, sociálním zařízením, podlahovým topením a el. bojlerem na ohřev vody.
2.NP – klidová část se třemi samostatnými pokoji, koupelnou a terasou. Ložnice 16 m2 je situována do zahrady s krásným výhledem a vstupem na terasu 7 m2. Dětský pokoj 12 m2 a pokoj pro hosty 11 m2. Na patře luxusní koupelna se sprchovým koutem a samostatným WC. Využitý je i podkrovní prosvícený prostor, kde je momentálně útulná pracovna.
Suterén nabízí garáž pro 2 auta, technické prostory, koupelnu, sklep, dílnu a vstup přímo na zahradu.
Dům je suchý a ve velmi dobrém stavu.
Poloha: Otnice je ideální obec pro rodinný život, s bohatým kulturním životem a mnoha aktivitami pro děti. Místní Nabízí školku a devítiletou základní školu, sportovní hřiště, dětské hřiště, fotbalové hřiště s umělou trávou, tenisové kurty a workoutové hřiště. K relaxaci slouží místní rybníky a v obci je dobrá občanská vybavenost.
Obec je dobře dostupná autobusovou dopravou a má tři zastávky IDS JMK. Supermarkety – Penny, Lidl. Brno je dostupné za 20 minut jízdy. Obec je dobře dostupná autobusovou dopravou a má tři zastávky IDS JMK.
Pro ty, co hledají vkusné a klidné bydlení, je tento dům opravdu skvělou volbou. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme.

Doporučujeme prohlídku a těšíme se na Vás.