Bílovice nad Svitavou

Novostavba rodinného domu, 5+kk, 180 m2, Bílovice nad Svitavou

15 990 000

Zajímá Vás tato nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Tato nabídka si určitě zaslouží Vaši pozornost! Pokud hledáte dvoupodlažní rodinný dům, který dává smysl a je skvěle řešen jak dispozičně tak i uživatelsky, jste na naší nabídce správně. Užitná plocha domu je 180m2, plocha pozemku je 499m2 a to vše v obci Bílovice nad Svitavou, 10 km od centra Brna.
Prostornou chodbou vstoupíte do domu, kde v přízemí najdete koupelnu, šatnu, technickou místnost, obývací pokoj s krbem a francouzské dveře do zahrady. Obývací část lze oddělit od kuchyně a mít tak dvě samostatné místnosti nebo ponechat propojené. Z kuchyně je další vstup na zahradu, který se může při grilování hodit. Po schodech vystoupáme do druhého patra, kde jsou dva dětské pokoje, koupelna, ložnice a prostorná šatna.
Technické parametry domu – všechny okna jsou dvojskla a celé spodní patro má přípravu na venkovní žaluzie. V patře je připraven video telefon, vytápění podlahovým topením v každé místnosti vlastním okruhem. V obývacím pokoji je moderní krbová vložka.
Před domem je vlastní parkovací stání a příprava na další. V zadní části objektu je proveden bazén 6 x 3 metry s protiproudem a vytápěním. Terasa z obývacího pokoje 18m2 je připravena na podlahu na třecích. V zadní části je uzavřená místnost pro úschovu kol a nářadí. Na fasádě je připraveno pro osazení 3 x kamery. Do objektu je připravena trubka pro optické kabely.
Objekt je vyzděn ze zdiva YTONG, stropy panelové, podhledy SDK, zateplení EPS 18 cm. Dům je potřeba zkolaudovat a dodělat vnitřní vybavení jako je kuchyňská linka, dveře. podlaha vrchní patro + koupelny. Celkový rozpočet na dodělání vychází cca na 400 tisíc.
Obec Bílovice nad Svitavou nabízí veškerou občanskou vybavenost. Od domu je cca do 100 m zastávka autobusu, krásný výhled od okolí a na procházky do přírody vše kousek.

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře. Financování lze řešit hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi poradíme.