Bílovice nad Svitavou

Novostavba rodinného domu, 5+kk, 180 m2, Bílovice nad Svitavou

Chcete prodat vaši nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Tato nabídka si určitě zaslouží Vaši pozornost! Pokud hledáte dvoupodlažní rodinný dům, který dává smysl a je skvěle řešen jak dispozičně tak i uživatelsky, jste na naší nabídce správně. Užitná plocha domu je 180m2, plocha pozemku je 499m2 a to vše v obci Bílovice nad Svitavou, 10 km od centra Brna.
Prostornou chodbou vstoupíte do domu, kde v přízemí najdete koupelnu, šatnu, technickou místnost, obývací pokoj s krbem a francouzské dveře do zahrady. Obývací část lze oddělit od kuchyně a mít tak dvě samostatné místnosti nebo ponechat propojené. Z kuchyně je další vstup na zahradu, který se může při grilování hodit. Po schodech vystoupáme do druhého patra, kde jsou dva dětské pokoje, koupelna, ložnice a prostorná šatna.
Technické parametry domu – všechny okna jsou dvojskla a celé spodní patro má přípravu na venkovní žaluzie. V patře je připraven video telefon, vytápění podlahovým topením v každé místnosti vlastním okruhem. V obývacím pokoji je moderní krbová vložka.
Před domem je vlastní parkovací stání a příprava na další. V zadní části objektu je proveden bazén 6 x 3 metry s protiproudem a vytápěním. Terasa z obývacího pokoje 18m2 je připravena na podlahu na třecích. V zadní části je uzavřená místnost pro úschovu kol a nářadí. Na fasádě je připraveno pro osazení 3 x kamery. Do objektu je připravena trubka pro optické kabely.
Objekt je vyzděn ze zdiva YTONG, stropy panelové, podhledy SDK, zateplení EPS 18 cm. Dům je potřeba zkolaudovat a dodělat vnitřní vybavení jako je kuchyňská linka, dveře. podlaha vrchní patro + koupelny. Celkový rozpočet na dodělání vychází cca na 400 tisíc.
Obec Bílovice nad Svitavou nabízí veškerou občanskou vybavenost. Od domu je cca do 100 m zastávka autobusu, krásný výhled od okolí a na procházky do přírody vše kousek.

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře. Financování lze řešit hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi poradíme.