Městečko Trnávka - Ludvíkov

Chalupa k celoročnímu obývaní, 323 m2, Městečko Trnávka – Ludvíkov

3.000 000

Zajímá Vás tato nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Nabízíme k prodeji zajímavou chalupu určenou jak k celoročnímu bydlení po nutné investici, nebo k využití rekreace, jak byla využita doposud. Chalupa je vedena s číslem popisným a nachází se v malebné vesničce Ludvíkov – Městečko Trnávka, které je vzdálené 12 km od Moravské Třebové. Velkou bonitou domu je jeho poloha, soukromí, velká zahrada 1339 m2 a garáž pro kutili.

Dům (chalupa) je o dispozici 5+kk. Při vstupu prostorná chodba s toaletou a vstupem do sklepa. Dům je částečně podsklepen. V přízemí domu kuchyně propojena s obývacím pokojem, kde můžete příjemně posedět u krbu v houpacím křesle. V 1/NP – 4 samostatné pokoje, úložný prostor, koupelna, WC a balkon.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, krom plynu (na hranici pozemku). Elektrická energie 230/400 V je do chalupy zavedena. Vytápění chalupy je řešeno kamny na tuhá paliva. Voda je napojena na místní studnu s doporučením vodu převařovat. K domu náleží technické zázemí (garáž, sklad, dílna), venkovní krb, půda nad garáží. Parkování přímo před domem nebo v garáži.

Příjezd k nemovitosti po asfaltové komunikaci. Ludvíkov leží v katastrálním území Pacov u Moravské Třebové o výměře 5,14 km2. Pokud opravdu hledáte klid a pohodu, neváhejte nás kontaktovat a domluvit se na prohlídce. Těšíme se na Vás.