Brno

Byt 4+kk, 101 m2, Brno – Dolní Heršpice – PRODÁNO

Podlahová plocha96 m²
Vlastnictvíosobní
Výtahne
Balkony3
Sklep4 m²
Parkovánímožnost dokoupení
REZERVACE

Chcete prodat vaši nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Cyklostezka a nákupní centrum pět minut od domu? To je sen asi každého, kdo rád sportuje nebo nakupuje. Bytů v Dolních Heršpicích se moc neprodává a já pro vás jednu horkou novinku, právě v této lokalitě mám. Byt 4+kk v novostavbě , se nachází ve 4/ NP bez výtahu. Byt je vkusně a moderně zařízen a určen rovnou k nastěhování. Vhodný pro rodinné bydlení i investici.
Při vstupu do bytu zádveří 3 m2, ze kterého vcházíte přímo do prostorné šatny 5 m2. Zde bylo myšleno na úložný prostor a můžete využít na veškeré oblečení. Není tedy třeba mít skříně v dalších místnostech. Vedle šatny praktická technická místnost 2 m2. Z předsíně 10 m2 jsou samostatné vstupy do ložnice 12 m2, ze které je také vstup na balkón a ranní kávu. Dětský pokoje jsou vedle sebe a jeden dokonce i s balkonem. Rozměrově stejně jako ložnice cca 12 m2.
Dominantou bytu je obývací část s kuchyní. Majitelé při zařizování přemýšleli vkusně a prakticky. Kuchyně včetně spotřebičů je stále v záruce a pokud máte rádi prostor , vzdušné a prosvětlené bydlení, je tento byt správná volba. Podlahové topení, kotel na vytápění, tři balkony, možnost dokoupení parkovacího místa přímo před domem, krásné prostředí blízko řeky Svratky, Avion Shopping parku. To vše Vám může bydlení v Dolních Heršpicích nabídnout. Financovat lze hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi poradíme. V případě zájmu kontaktujte makléře. Těším se na Vás na prohlídce.

Řekli o nás

Celkově jsme byli spokojeni a jednání až do tohoto posledního e-mailu považuji za vstřícné a profesionální.
JIří a Zuzana
kupující
Během loňského roku jsme se s manželem rozhodli pro změnu bydlení. Prošli jsme několika nemovitostmi, tak i potkali několik realitních makléřů. Paní Veroniku Viklickou jsme potkali začátkem léta. Při volbě koupi rodinného domu jsme jako první museli prodat náš stávající byt. Byt se nám díky paní Veronice podařilo hned na první prohlídce. Zařídila vše co se týkalo koupě domu i prodej bytu. Byli jsem se spolupráci velmi spokojeni. Je to naprostý profesionál.Ještě jedou děkujeme.
Lucie a Lukáš
prodávající