Němčany

Byt 3+1, 88 m2, Němčany – Slavkov u Brna – REZERVACE

4 090 000
Podlahová plocha88 m²
Balkonano
Rekonstrukceano
Garážano
Zahrada1600 m²

Zajímá Vás tato nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

Necelé 3 km od Slavkova u Brna leží vesnička Němčany. V zastoupení majitele pro Vás nabízíme k prodeji bytovou jednotku v rodinném domě, včetně garážového stání, přístavku na dvorku a zahrady.

V domě se nachází pouze dvě bytové jednotky a pro toho, kdo hledá klidné bydlení se zahradou, je tato nabídka správná volba.

Prodej zahrnuje bytovou jednotku 3+1 a ideální polovinu všech společných prostor. Tím je vstupní hala 15 m2, sklep 11 m2, chodba 6 m2 a prádelna 17 m2. Za nebytové prostory se považuje ideální polovina zahrady a pozemek pod domem.

Byt proběhl během 6 let rekonstrukcí koupelny, kuchyně, oken i rozvodů. Bonitou bydlení jsou velice nízké měsíční náklady díky vytápění přes infrapanely. Všechny pokoje mají samostatné vstupy. V kuchyni je spíš na ukládání potravin. Z obývacího pokoje vstoupíte na balkon s výhledem na vesnici. Dětský pokoj a ložnice jsou situovány do zahrady. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, krom plynu. Přípojka plynu na hranici pozemku. Parkování v garáži nebo přímo před domem. Uvolnění nemovitosti ihned. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi poradíme. V případě zájmu nás kontaktujte. Těšíme se na prohlídce.