Brno

Byt 2+1, Brno – Žabovřesky, ul. Záhřebská – PRODÁNO

Podlahová plocha54 m²
Balkonano
Vlastnictvíosobní
Prodáno

Chcete prodat vaši nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

PRODÁNO. Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt 2+1 v lukrativní lokalitě Brno – Žabovřesky, ulice Záhřebská. Byt se nachází v 2/NP panelového domu, který prošel revitalizací. Byt je po rekonstrukci a částečně zařízený. Zděné jádro, nová kuchyňská linka, šatna s úložným prostorem, kuchyně s balkónem, obývací pokoj také s balkónem a ložnice se samostatným vstupem. Byt je volný ihned a určitě doporučujeme prohlídku. Bydlení je vhodné jak pro rodinné bydlení tak i investici. V lokalitě Žabovřesky najdete veškerou občanskou vybavenost – školy, školky, sportovní hřiště, obchody, poštu i restaurace. Financování lze řešit hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi poradíme. Majitel si vyhrazuje právo prodeje nejvyšší cenové nabídce. Pokud Vás tato nemovitost zaujala, volejte makléře. Těšíme se na prohlídce.

Řekli o nás

V létě roku 2021 jsme s přítelem prostřednictvím realitní kanceláře Properia, paní Viklické a slečny Kosíkové koupili byt 2+1 v Brně Žabovřeskách. Vše od prohlídky bytu až po konečné podpisy kupních smluv proběhlo naprosto bez potíží. Komunikace s celou realitní kanceláří byla vždy nadstandardně milá a vstřícná. Již v minulosti jsem měla zkušenosti s koupí bytu a to jak pro sebe tak pro rodiče, takže mám srovnání a mohu s klidným srdcem říci, že obě dámy jsou ženami na svém místě a pokud bych v budoucnosti ještě koupi nebo snad prodej bytu plánovala, ráda se na ně obrátím.Děkujeme ještě jednou za vše, přejeme krásný den a hlavně zdraví do roku 2022, Markéta a Jiří
Markéta a Jiří
kupující
Paní Viklická je velice zodpovědná, komunikativní a spolupráce s ní byla naprosto bezproblémová. Snažila se nám vyjít vstříc ze všech sil a to daleko nad rámec povinností, které bych běžně od realitní makléřky očekával. Pronájem a pozdější prodej bytu byl s její pomocí bezbolestný a děkujeme jí za to, že jsme celý proces zvládli vzdáleně bez nutnosti osobních zásahů."
David a Tereza
prodávající