Jihlava

Byt 2+1, 84 m2, Jihlava, ulice Zborovská – PRODÁNO

Podlahová plocha84 m²
Vlastnictvíosobní
Patro1

Chcete prodat vaši nemovitost?
Kontaktujte mě!

Veronika Viklická

I tento byt, kousek od centra města hledá svého nového majitele. Bydlela zde starší dáma, která byla velmi pořádná a byt je opravdu velmi dobře udržovaný. Byt se nachází v 1/NP a je v původním stavu.

Děti pro maminku cca před 5 lety vybudovaly nový sprchový kout místo vany, jinak je zde vše původní. Pod koberci zachovalé parkety, topení vawkama, zateplení sklepu, aby v bytě nebyla zima. I na to se myslelo.

Dům je po revitalizaci. Nová plastová okna, stupačky, zateplení, střecha.

Pokud hledáte klidné bydlení s výbornou občanskou vybaveností a přístupe do centra, je tento byt správná volba. Financovat lze hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi poradíme.

Těším se na vás na prohlídce.

Řekli o nás

Rád bych poděkoval realitní makléřce paní Veronice Viklické za skvěle odvedenou práci. Koupě bytu proběhla hladce,bez sebemenších problémů,jednání na nejvyšší úrovni.Musím vyzdvihnout profesionální přístup,ve kterém nechyběla trpělivost,stoprocentní informovanost a v dnešním rozmarném světě stále více vytrácející se lidskost.Spolupráci s paní makléřkou mohu jednoznačně doporučit.S pozdravem Tomáš Kocián,Jihlava
Tomáš Kocián
kupující
Paní makléřka Veronika Viklická je dáma na svém místě a velká odbornice v oblasti realit.Již podruhé jsme se na ni obraceli s prodejem nemovitosti a vždy vše proběhlo perfektně a na 100 %.Velké poděkování připojuje i bratr.Její služby budeme vždy doporučovat.Irena ObhlídalováVladimír Bednář.
Irena Obhlídalová a Vladimír Bednář
prodávající